WARSZTATY - odbyły się


Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne warsztaty: "Savoir-vivre vs komunikacja" 12.06.2017 r.

  1. Savoir-vivre  jako sztuka życia - definicja, wprowadzenie.
  2. Savoir-vivre, kultura biznesu i marka osobista -  czym są i jak je komunikujemy.
  3. Biznesowy savoir–vivre, czyli o tym jak dzięki znajomości zasad etykiety zwiększać swoje poczucie bezpieczeństwa, swobodę w zachowaniu i luksus bycia sobą w każdej nawet trudnej sytuacji (m.in. zasady witania się, przedstawiania się, wymiany wizytówek, spotkania i konferencje, zachowanie szefa i u szefa w gabinecie, obsługa gości i pracowników, złodzieje wizerunku, kompetencji i pewności siebie,  i wiele innych zagadnień… ).
  4. Takt i nietakt – (min. komplementy i prezenty w biznesie jako element komunikacji międzyludzkiej - co możemy i w jaki sposób komplementować, prezenty – co wypada podarować, okoliczności dawania prezentów, symbolika prezentów, co zrobić z otrzymanym prezentem).
  5. Savoir-ivre w komunikacji telefonicznej i mailowej – co można a czego nie wypada robić.
  6. Podsumowanie  /mocne strony i obszary do rozwoju/.

 

Termin: 12 czerwca 2017 r. (poniedziałek) 

Warsztaty odbędą się w siedzibie Ośrodka w godz. 16.30 - 20.30. 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajeciach, proszone są o zgłoszenia osobiste w siedzibieOśrodka (ul. Klasztorna 16), telefonicznie pod numerem telefonu 61 853 21 86 lub pocztą elektroniczną  info@powp.poznan.pl

powrót Drukuj Stworz PDF

Informacje o artykule

Redakcja: POWP
Data publikacji: 05.06.2017 09:11
Liczba wyświetleń: 665


Powiat Poznański Poznań ODSWDG ZUS OIP IS Poznań Krajowa Izba Doradców Podatkowych o. wielkopolski UMWW WUP PARP WARP CEIDG PIG WIR KRAZ
OSTATNIO DODANE
 
iinfo